top of page
אבטחת מידע

Sentinel One - פתרון אבטחת סייבר מקיף לארגון שלך

Sentinel.png

איומי הסייבר נמצאים בעלייה ניכרת בשנים האחרונות וכיום, אף ארגון אינו בטוח מפניהם. מהמגזר הממשלתי ועד המגזר הפרטי, מתאגידי ענק ועד עוסקים זעירים – כולנו עשויים להיות מטרות. כדי להבטיח שהנתונים יקרי הערך שלך מוגנים היטב, חשוב שתעמוד לרשותך מערכת המספקת מענה מקיף ויזום לכל התקפה פוטנציאלית.
נקודות הקצה הפזורות בכל רחבי הארגון (ולעתים קרובות גם בבתי העובדים), הן הבטן הרכה של מערכת המחשוב שלך. חדירה לנקודה אחת עשויה להעמיד את הארגון כולו בסיכון. היום, אנו מציעים לך פתרון בקרה מקיף, ריכוזי וחכם שיטה את הכף שוב לטובתך. ה-EDR המתקדם מבית SentinelOne מציע בקרה מעמיקה ומקיפה במיוחד שתאפשר לך לצפות איומים הרבה לפני שהם מתרחשים ולספק להם מענה יעיל.  

מה מציעה מערכת SentinelOne לארגון שלך?

מערכת האבטחה החדשנית מציעה מגוון רחב של תכונות מתקדמות המבטיחות חומה בצורה סביב הנתונים שלך.
•    סוכן אוטונומי מבוסס AI מבטיח בקרה ריכוזית וחכמה שצופה תמיד בתמונה הגדולה.
•    פתרון One Click to Rollback שיאפשר לך להגיב באופן אוטומטי לכל ניסיון כופרה. 
•    מערך נרחב של פעולות יזומות המאפשרות ליישם צעדים מונעים, לאתר איומים ולתעד כל פעילות חשודה על פני כלל נקודות הקצה שלך.
•    הגנה על כלל נקודות הקצה באופן מקוון ולא מקוון.
•    תהליך התקנה מהיר וידידותי בסביבת windows, Linux או Mac.
•    פתרון EDR מקיף ב-Deep Visibility.

sentinel-one-s.jpg

למה דווקא SentinelOne?
כיום יותר מאי פעם, הארגון שלך זקוק לפתרון אבטחה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. כיום, מבדקי ה-MITRE ATT&CK נחשבים לתקן המקצועי הקפדני ביותר בעולם אבטחת הסייבר. במבדקים אלו זכתה SentinelOne לציון 100 מושלם ודורגה כפתרון מס' 1 להגנה על נקודות קצה. 

PDF הדגמה - מניעת חדירה זדונית דרך

הדגמה: מניעת חדירה זדונית באמצעות קובץ PDF

לפניכם סרטון הדגמה של זיהוי פעילות חריגה על ידי מערכת SentinelOne. המקור הינו קובץ PDF זדוני שנפתח כאשר המערכת מזהה ומבצעת חסימה אוטומטי לפעילות הקוד הזדוני ומספקת מידע בנושא וכן מאפשרת ביצוע חזרה לאחור לקבצים שנפגעו.

?SentinelOne למה

למה הלקוחות בכל העולם בוחרים SentinelOne ?

בקרה על כלל ההתקנים שלך

ה-EDR מאפשר שליטה בכל התקני ה-Bluetooth וה-USB שלך תוך הקצאת הרשאות גישה לכל מכשיר ספציפי. 

פתרונות חירום אוטומטיים

המערכת החכמה תנתק באופן יזום נקודת קצה חשודה מהמערכת, תבודד אותה ותמנע התפשטות של התהליך המזיק לשאר הנקודות במערכת.

דיווח מקיף ומפורט על כלל פעילות המערכת

המערכת מנפיקה באופן שוטף דו"ח המפרט את כלל הפעולות  שבוצעו במערכת, איומים פוטנציאליים ואירועים שאותרו על ידה ואת כלל האסטרטגיות שיושמו משלב האיתור ועד לסגירת האירוע. 

Sentinel.png

הגנה מלאה גם במצב לא מחובר

סוכן ה-AI המתקדם מותקן בכל נקודת קצה ומאפשר הגנה מקיפה ומלאה גם בנקודות קצה לא מקוונות.

פתרון מבוסס AI

מנועי AI מתקדמים פועלים בתיאום ובאופן יזום ומתמיד על מנת לאתר איומים, לנתח קבצים ואירועים שונים ולייעד תגובה בזמן אמת לכל אירוע בשטח.

שחזור מלא בקליק אחד

בין אם הארגון ספג מתקפת Zero Day או אם חדרה כופר למערכת, SentinelOne מצוידת במערכת המאפשרת שחזור One Click Rollback שיאפשר לך להתאושש מאירועים במהירות ולשחזר את כלל הקבצים שהוצפנו או נמחקו.

בדיקה ברמת הקובץ בזמן אמת

SentinelOne עורכת בדיקות בזמן אמת ומנתחת כל שינוי שנערך בקבצים שלך באופן שוטף. כל פעילות חשודה או איום תתועד היטב והמערכת תייעד לה תגובה מתאימה. מנהל המערכת יקבל עדכונים שוטפים לאורך כל התהליך. כך, אין עוד כל צורך בסריקה תקופתית שלעתים קרובות מאתרת את האיום באיחור. 

bottom of page